AKCEPTUJĘ

O NAS

Przedszkole działa od września 2012r. Mieścimy się w odrębnym parterowym budynku przy Szkole Podstawowej nr 29. Sale wyposażyliśmy w nowoczesne i bezpieczne meble oraz zabawki. Posiadamy własny plac zabaw.

W przedszkolu są 4 grupy dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 roku życia. Opieką nad dziećmi i obsługą placówki zajmuje się prężna kadra. W ramach zajęć prócz podstawy programowej prowadzimy dla dzieci szereg innych form aktywności rozwijających. Standardem jest też angażowanie rodziców w nasze działania poprzez uczestnictwo w warsztatach.

W naszym Przedszkolu realizujemy program edukacji matematycznej prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej. Nasi wychowankowie po pełnym cyklu edukacyjnym osiągają wysokie wyniki z dziedziny Królowej Nauk, co potwierdzone zostało przez testy zewnętrzne do klasy pierwszej sportowej w dyscyplinie szachy.